studio relaks
trening personalny

Trening personalny to zajęcia indywidualne z instruktorem, podczas których dowiesz się w jaki sposób możesz osiągnąć wymarzony cel.

Od tego się zaczyna – określenie celu. Na postawie Twoich oczekiwań, ale i predyspozycji, obecnej kondycji, stanu zdrowia itp. – otrzymasz ułożony specjalnie pod Twoje oczekiwania: plan dietetyczny, plan treningowy, plan suplementacyjny. Instruktor przez całe zajęcia jest do Twojej dyspozycji, pokazuje właściwy sposób wykonywania wcześniej ustalonych ćwiczeń i czuwa nad ich poprawnym wykonywaniem, na bieżąco udziela rad odnośnie diety i zagadnień treningowych. Zakładasz z instruktorem kartę treningową, dzięki której śledzisz postępy treningowe i sam je oceniasz. Możesz zakupić pojedynczy Trening Personalny lub zdecydować się na Pakiet.

fancybox 1
konsultacja wstępna

Pierwszy krok to umówienie się na Konsultacje Wstępną - omawiasz na niej swoje priorytety treningowe i cele, jakie chcesz osiągnąć. Przekazujesz instruktorowi niezbędne informacje potrzebne do stworzenia dla Ciebie planu treningowego.

fancybox 2
TRENING WSTĘPNY

Trening Wstępny to przykładowe zajęcia z instruktorem, na których zapoznajesz się z ogólnymi zasadami panującymi podczas treningu personalnego, wykonujesz poszczególne ćwiczenia, dowiadujesz się jak to wszystko wygląda.

fancybox 3
TRENING WŁAŚCIWY

Na tym etapie otrzymujesz plan dietetyczny, treningowy i suplementacyjny, zakładasz indywidualną kartę treningową i ustalasz z instruktorem grafik waszych treningów. Trener personalny pomoże Tobie skupić się na skuteczności treningów. Tylko kontrola klienta oraz indywidualny program, pozwoli osiągnąć maksymalnie szybkie efekty.

team
trenerzy i instruktorzy

Studio Relaks Sieradz tworzą wyjątkowi ludzie. Dla nich sport jest pasją i sposobem na życie. Poznajcie naszą doświadczoną i sprawdzoną kadrę.